صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رییس HSE شرکت ملی گاز ایران:

دانش و تجربه شرکت گاز خراسان رضوی در حوزه مدیریت بحران، بهینه کاوی شود

رییس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که خراسان رضوی از نظر نیروی انسانی، تجهیزات و ویژگی های اقلیمی، یکی از استان های منحصر به فرد کشور است، خواستار بهینه کاوی، دانش، تجربه و درس آموزی از این شرکت در حوزه مدیریت بحران شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، غلامرضا بهمن نیا در مراسم رونمایی از سامانه های جدید شرایط اضطراری (مدیریت بحران) شرکت گاز خراسان رضوی در مشهد، گفت: خراسان رضوی یکی از شرکت‌های پیشرو و پیشتاز در حوزه مدیریت بحران و پدافندغیرعامل است که می‌تواند مورد بهینه‌کاوی دیگر شرکت‌های گاز استانی هم قرار گیرد. 

وی با بیان این مطلب که دانش، تجربه و درس آموزی از شرکت گاز استان خراسان رضوی باید توسعه یابد و به دیگر استان‌های کشور نیز منتقل شود، گفت: شرکت های گاز استانی اقدامات بسیار خوب و شاخصی را در حوزه مدیریت بحران انجام داده اند که در این بین، اقدامات این شرکت، نشان دهنده پیشگامی این شرکت در خدمت رسانی و آمادگی لازم در شرایط بحرانی است.

رییس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب که اقدامات خراسان رضوی مبتی بر برنامه ریزی و فرماندهی پیشگیرانه است، افزود: خراسان رضوی برای رسیدن به یک آمادگی خوب و پیشگیری و تقویت زیرساخت ها و کمترین آسیب در زمان بحران های غیرمترقبه، تلاش های خوبی را انجام داده و از قابلیت های خوبی هم برخوردار است.

وی گفت: شرکت گاز به عنوان یکی از بازیگران اصلی تامین انرژی در کشور شناخته می شود. این مهم، اهمیت برنامه‌ریزی برای آمادگی مقابله با بحران یا حوادثی را که می تواند عملیات خدمت‌رسانی در بخش‌های تولید، انتقال و توزیع را به خطر بیندازد، چند برابر می کند.

بهمن نیا در پایان، تصریح کرد: تامین انرژی پاک گاز از دو منظر مهم و ضروری است؛ اول اینکه موجب ایجاد رفاه برای مردم و خدمت رسانی بیشتر می شود و دوم آن که، از نظر محیط زیستی هم، به عنوان یک انرژی پاک موجب تضمین سلامت مردم خواهد شد.

 

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/23 - ١٦:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1225
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: