صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به مناسبت آغاز دهه فجر

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، متن پیام به این شرح است:

دهه مبارک فجر یادآور تاریخ سازی و حماسه تماشایی مردمی آزاده و معنویت طلب است که با نقش بر آب کردن مکاتب لرزان مادی آن روزگار، الگویی جدید از مردم سالاری مبتنی بر دین را به جهانیان عرضه کردند و با برافراشتن پرچم خداپرستی، استقلال و آزادی، افق جدیدی را پیش چشم جهانیان گشودند و الهام بخش بیداردلان عالم شدند.

برای ما فرزندان صنعت گاز، ۴ دهه اخیر عرصه تلاش خستگی ناپذیر در راه تحقق آرمان های اصیل انقلاب یعنی سرافرازی، توسعه و آبادانی کشور و خدمت مستمر به مردم بوده و حرکت در این مسیر نورانی، سبب شکل‌گیری ده‌ها دستاورد مبارک همچون گسترش عدالت، فقرزدایی، آبادانی شهرها و روستاها، رونق کسب و کار سازندگان داخلی، اشتغال آفرینی و سودآوری شده و تفکر برآمده از انقلاب اسلامی، شرکت ملی گاز را به پرچم دار توسعه کشور، قطع وابستگی از بیگانگان، ارتقای اعتماد به نفس ملی و امیدبخشی به هموطنان تبدیل کرده است.

در پرتو اندیشه های نیک همکاران شرکت ملی گاز که پرورش یافتگان و پیروان راستین مکتب پیش برنده و تحول خواه انقلاب اسلامی اند، شبکه گاز کشور به یکی از عظیم ترین و کارآمدترین شبکه های گاز انتقال دنیا ارتقا یافته و این انرژی پاک به منازل اغلب خانواده های ایرانی رسیده و رفاه، آرامش و آسایش را برای هموطنان به ارمغان آورده است.

به فضل الهی و کوشش های همکاران خوبم امروز شرکت ملی گاز ایران به عنوان مجموعه ای خوشنام، مردمی و خودکفا در بین مردم شناخته شده که نام نیک آن، تلألو ناب ترین جلوه انقلاب اسلامی یعنی خدمت به مردم را در اندیشه ساکنان این سرزمین ماندگار کرده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و شهدای عزیز، چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر را به ملت عزیز ایران به ویژه کارکنان صدیق و پرتلاش شرکت ملی گاز ایران تبریک عرض  می کنم.

امیدوارم در سایه تلاش های ارزشمند و غرورآفرین شما عزیزان با عبور از موانعی پیش رو به جایگاهی که شایسته نام ایران عزیز است دست یابیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/12 - ١٤:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 866