صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران خبر داد:

بهره‌برداری و عملیات اجرایی 23 پروژه عظیم گازرساني در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بهره‌برداری و عملیات اجرایی 23 پروژه گازرساني با هزينه‌اي بالغ بر 2700 ميليارد تومان و 900 ميليون يورو از سوی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، بهرام صلواتی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر، با بیان این مطلب، اظهار داشت: در دهه فجر امسال، ۷ پروژه احداث خطوط انتقال گاز با مبلغی معادل ۸۳۳ میلیارد تومان و 285 میلیون یورو به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: همچنین در این ایام فرخنده، عملیات اجرایی 5 پروژه احداث خطوط انتقال گاز نیز با مبلغ 1380 میلیارد تومان و 418 میلیون یورو آغاز خواهد شد.

صلواتی در ادامه به دیگر پروژه‌های در دست افتتاح یا عملیات اجرایی در این ایام اشاره کرد و گفت: در این ایام با شکوه، ۴ ايستگاه تأسيسات تقويت فشار گاز با هزینه‌ای بالغ بر 10 میلیارد تومان و 99 میلیون یورو و نیز، عملیات اجرایی ۵ ایستگاه دیگر با هزینه‌ای حدود 490 میلیارد تومان و بیش از ۶۱ میلیون یورو آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در پایان، تصریح کرد: در این ایام، بهره‌برداری از 1 واحد ديسپچينگ و مخابرات و ۱ واحد ابنيه، راه و مراكز بهره‌برداري با هزینه‌ای حدود ۳۰ میلیارد تومان و بیش از ۸ میلیون یورو نیز آغاز خواهد شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/14 - ٠٩:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 986