صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

مدير هماهنگي و نظارت بر توليد شركت ملي گاز ايران خبرداد؛

کاهش حداقلی گازهاي ارسالي به مشعل در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد

شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد با پايداري توليد نقش بسزايي در عملكرد شركت ملي گاز ايران به لحاظ تامين گاز طبيعي مشتركان ايفا مي كند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، مسعود زردويان مدير هماهنگي و نظارت بر توليد شركت ملي گاز ايران در حاشيه بازديد از پالايشگاه شهید هاشمی نژاد با بیان مطلب فوق، افزود: با توجه به اينكه اين شركت استراتژي ترين پالايشگاه كشور در منطقه شمال و شمال شرق در تامين گاز مشتركان است، اين مجتمع در زمستان سال 98 جزو پايدارترين پالايشگاه هاي گازي كشور بود و باعث شد هموطنان در صحت و آسايش زمستان را پشت سر بگذرانند.

وي با اشاره به شرايط حاكم بر كشور به لحاظ ويروس كرونا اظهارداشت: همكاران مي بايست به مسائل ايمني عمليات توجه کنند و با توجه به شرايط خاص كشور، لزوم مقابله و پيشگيري از شيوع بيشتر بيماري كرونا از اهميت خاصي برخوردار است و براي ما نیز از اولويت هاي اصلي عمليات بوده تا انشاا... با صحت و سلامت از اين شرايط عبور کنیم.

اين مقام مسئول در خصوص طرح مهم و تاثيرگذار كاهش گازهاي ارسالي به مشعل بيان كرد: كاهش گازهاي ارسالي به مشعل به دو دليل مسائل زيست محيطي و كاهش آلايندگي و همچنين مسائل اقتصادي از اهميت خاصي برخوردار است كه خوشبختانه با اقدامات خوب و اساسي انجام شده در پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد اين ميزان به حداقل ممكن رسيده است.

مدير هماهنگي و نظارت بر توليد شركت ملي گاز ايران با اشاره به اجراي طرح بزرگ مسئوليت اجتماعي در سطح وزارت نفت خاطر نشان كرد: يكي از بزرگترين مسائلي كه در وزارت نفت در حال پيگيري است توجه به جامعه پيراموني است كه از سوي وزير نفت نظام نامه ويژه اي صادر شده است و بر اساس اين نظام نامه پالايشگاه هاي گازي و ساير مجموعه هاي وزارت نفت برنامه هايي را در زمينه مسئوليت اجتماعي اختصاص داده اند.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/03/21 - ١٥:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4519
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: