صفحه اصلی > خبرها > صفحه نمایش پربازدیدترین اخبار 


نسخه چاپي

تحویل 2 واحد از 15 واحد اهدایی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به سیل زدگان استان لرستان

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران با اشاره مشارکت کارکنان این شرکت و نیز شرکت های فرعی آن در خصوص جمع آوری وجوه نقدی و غیرنقدی جهت کمک به سیل زدگان که در اواخر سال 97 در بخشی از نقاط کشور رخ داد از روند پیشرفت ساخت 15 واحد مسکونی جهت سیل زدگان استان لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، یدالله رحمانی فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، خاطر نشان کرد: قرار داد ساخت 15 واحد مسکونی مابین حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران و سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ناحیه پلدختر منعقد شده که طی این قرارداد، خانواده هایی که اغلب تحت پوشش کمیته امداد، بدون سرپرست و یا بعضاً از خانواده محترم شهدا هستند صاحب خانه می شوند.

وی افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا کار با وقفه روبرو شده ولی با این حال تا کنون کار ساخت 2 واحد مسکونی تکمیل و آماده تحویل به خانواده های مذکور است.

این مقام مسئول با بیان این که 4 واحد از این 15 واحد 70 درصد پیشرفت داشته است، تصریح کرد: 6 واحد دیگر 50 درصد پشرفت داشته  و 3 واحد نیز در مرحله تخصیص زمین از سوی شهرداری پل دختر قرار دارد که با اختصاص زمین، کار ساخت با سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.

فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی گازایران اذعان کرد: مبلغ جمع آوری شده 450 میلیون تومان است که از این مقدار بیش از یک سوم مبلغ در مرحله نخست به حساب پیمانکار واریز و مابقی نیز طبق مفاد قرار داد منعقده در مراحل انتهایی پروژه واریز خواهد شد.

شایان ذکر است با کم شدن شیب ابتلا به ویروس کرونا در استان لرستان تلاش برای تکمیل هرچه زودتر این واحدها صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/31 - ١٢:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4538
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: