صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

واکسینه شدن 72 درصد کارکنان شرکت پالایش گازفجرجم در مقابل ویروس کرونا

واکسیناسیون کارکنان شرکت پالایش گاز فجرجم بدون محدودیت سنی ادامه دارد و تاکنون 72 درصد کارکنان این شرکت حداقل یک دوز واکسن را دریافت کرده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عبدالصمد نجفی مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: با همکاری شبکه بهداشت شهرستان جم و بهداشت و درمان صنعت نفت، واکسیناسیون عمومی کارکنان را بدون هر گونه محدودیت سنی آغاز کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶۳۵ نفر از کارکنان دوز اول و ۱۵۸ نفر دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

نجفی گفت: شرکت پالایش گاز فجرجم از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون، بصورت جدی این چالش را مدیریت کرد و تاکنون ۵۲ جلسه مدیریت بحران کرونا در سطح شرکت در زمینه کرونا ویروس برگزار شده و به دنبال برگزاری این نشست ها که در سطح بالای سرپرستان انجام می شد، نزدیک به ۴۰۰ مصوبه داشته ایم که ۹۸ درصد آنها اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم ابراز امیدواری کرد، با توجه به اقدامات گسترده ای که در حال انجام است، به زودی بخش حداکثری کارکنان شاغل در شرکت پالایش گاز فجرجم در برابر ویروس کرونا واکسینه شده و حداقل یک دُوز واکسن خود را دریافت کنند.

وی گفت: پالایشگاه فجرجم با توجه به موقعیت استراتژیک خود برای تولید حداکثری گاز در زمستان پیش رو آماده می شود و سلامتی کارکنان همواره از اولویت های مهم شرکت محسوب می شود.

الزام کارت واکسیناسیون جهت ورود کارکنان و میهمانان به شرکت

حمید قائدی، رئیس بهداشت صنعتی شرکت پالایش گاز فجرجم نیز طی سخنانی گفت: احتمال الزام کارت واکسیناسیون جهت ورود کارکنان و میهمانان به شرکت پالایش گاز فجرجم قوت گرفت.

وی افزود: از آنجا که شرکت پالایش گاز فجرجم در یک اقدامی بی سابقه، واکسیناسیون کارکنان را بدون محدودیت سنی در مرکز سلامت کار انجام می دهد، دیگر هیچ دلیلی برای واکسینه نشدن همکاران مگر منع پزشکی بدلیل ابتلا به کرونا، وجود ندارد.

قائدی ادامه داد: الزام کارت واکسیناسیون جهت ورود کارکنان به شرکت در نشست آتی سرپرستان مورد بحث وتبادل نظر قرار می گیرد و در صورت موافقت با این موضوع، همه کارکنان شرکت برای ورود به محل کار خود می بایست دارای کارت واکسیناسیون کرونا باشند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز فجرجم

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/22 - ١٣:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 152
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: