صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز:
زنجیره موفقیت با ارتقاء سطح دانش تکمیل می شود
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در ديدار با كاركنان تاسيسات اندازه گيري و صادرات گاز جلفا و نوردوز، ارتقاء سطح دانش، برخورداري از برنامه جامع و كار گروهي را از عوامل مکمل زنجیره موفقیت در سازمان دانست.
 ١٢:٤٨ - 1400/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش ضریب ایمنی تاسيسات منطقه 8 عملیات انتقال گاز در برابر صاعقه
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در بازديد از پروژه اصلاح سيستم حفاظت در برابر صاعقه تاسيسات تقويت فشار گاز مرند، مرگنلر و بازرگان بر تسريع اجراي پروژه صاعقه گیر تاكيد كرد.
 ١٣:٥١ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست منطقه 3 عملیات انتقال گاز:
تعویض پوشش ۱۵ کیلومتر از خط لوله انتقال گاز ری- سمنان
۱۵ کیلومتر از خط لوله انتقال گاز ری- سمنان با هدف افزایش پایداری و ضریب ایمنی تعویض پوشش شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، رسول داودی نژاد سرپرست منطقه 3 عملیات انتقال گاز، در این باره گفت: پروژه تعویض پوشش خطوط لوله انتقال گاز از عوامل موثر جهت جلوگیری از خوردگی سطح بیرونی لوله بوده و انجام آن اهمیت بسزایی دارد که در مجموعه معاونت خطوط لوله منطقه 3 و با نظارت واحد کنترل خوردگی (حفاظت از زنگ) انجام می شود. وی ضمن اشاره به این موضوع که پروژه تعویض پوشش خط لوله ری- سمنان با استفاده از نوار سرد سه لایه خود ممزوج به صورت 100 درصد به اتمام رسیده است، افزود: بسیاری از خوردگی ها بر روی خط لوله به مرور زمان روند تصاعدی به خود می‌گیرد و اگر اقدامی برای رفع آنها انجام نشود، شاهد بروز نشتی گاز از خط خواهیم بود و به همین دلیل وظیفه ما در راستای حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی سبب می شود نسبت به این موضوع حساس باشیم و از هیچ کوششی در این راستا فروگذاری نکنیم. سرپرست منطقه 3 انتقال گاز در پایان ضمن اشاره به اهمیت اجرای پیگرانی هوشمند در مسیر خط لوله، در جهت تعیین نوع آسیب دیدگی ها، گفت: بر اساس برنامه زمانبندی تعمیرات خطوط لوله منطقه ، پروژه تعویض پوشش ۱۵ کیلومتر خط لوله مذکور که وظیفه انتقال گاز از‌ جنوب استان تهران به استان سمنان و بخشی از شرق کشور را به عهده دارد، جهت بهره‌برداری پایدار در فصل سرما در زمان اوج مصرف گاز زودتر از موعد مقرر به اتمام رسید. منبع: روابط عمومی منطقه 3 عملیات انتقال گاز
 ١٣:٥١ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام 718 کیلومترعملیات پیگرانی از سوی منطقه 9 عملیات انتقال گاز
سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز از اتمام عملیات پیگرانی هوشمند خط لوله دشت شاد- نکا - رشت خبر داد.
 ١٢:٠٩ - 1400/06/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
با وقوع زلزله 5 ریشتری ؛
انتقال گاز در منطقه 4 عملیات، همچنان ایمن، پاک و پایدار است
مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران گفت: با توجه به ثبت زلزله پنج و دو دهم ریشتری در محدوده شهرقوچان، تمام خطوط لوله انتقال گاز مناطق زلزله زده مورد بررسي قرار گرفت و مشخص شد که هیچ‌کدام آسيبي نديده است.
 ١٣:٥٩ - 1400/06/27 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>