صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت گاز استان كردستان به مناسبت روز مهندس؛

مهندسان پيشروان رشد و توسعه جامعه و سازمان ها هستند

تلاش‌ها و نقش مؤثر مهندسان و متخصصان عرصه عمران و آبادانی کشور در پیدایش بناهای عظیم تاریخی از دوران گذشته تا اجرای پروژه‌های مختلف مهندسی در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران از دوران دفاع مقدس تاکنون، انکار ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدير عامل شركت گاز استان كردستان به مناسبت روز مهندس در دیدار با كاركنان امور مهندسي و اجراي طرح ها ضمن بیان مطلب فوق، افزود: تلاش تمامي مهندسان شاغل در صنعت گاز در عرصه هاي خدمت رساني به مردم بي اجر نبوده و خداوند متعادل پاداش اعمال نيك بندگان را به بهترين شيوه جبران مي‌کند.

احمد فعله گري به وضعيت جغرافيايي و توپوگرافي استان اشاره كرد و اظهار داشت: استان كردستان با توجه به وضعيت جغرافيايي كه داراي كوه ها، دره ها، رودخانه هاي خروشان و راه هاي صعب العبور و شيب دار است، عمليات اجراي پروژه هاي گازرساني كه از استانداردهاي ويژه و خاص برخوردارست با سختي مواجه مي سازد و انطباق اين استانداردها با وضعيت توپوگرافي منطقه از اهميت و حساسيت خاصي پيروي مي كند كه واحد مهندسي بنحو احسن موفق به پياده سازي اين فرآيند شده است.

فعله گري فرصت خدمت كردن را كوتاه توصيف كرد و بيان داشت : از زحمات تمامي همكاران در قسمت هاي مهندسي ، طراحي ، اجراء ، نقشه برداري و بهره برداري پروژه ها تشكر كرده و اميدوارم گام هاي اساسي در راه توسعه استان به همين منوال پيشرفت داشته باشد.

وي يادآور شد: بايستي كيفي سازي خدمات را از واحد مهندسي آغاز کرده و با ارتقاي فعاليت ها در گسترش شبكه هاي گازرساني يا افزايش ظرفيت ايستگاه ها و مقاوم سازي تاسيسات و تجهيزات، زمينه خدمت رساني به مردم شريف استان كردستان را بيش از پيش فراهم سازيم.

در ادامه اين ديدار، محمد خليلي رئيس امور مهندسي و اجراي طرح هاي شركت گاز استان كردستان ضمن تبریک به مناسبت روز مهندس بيان داشت: با توجه به پیشرفت سریع علوم و  بخصوص علم مهندسی در طول قرن گذشته كه سبب شده تا سبك زندگی بشری دچاردگرگوني شديدي شود، اين امر در گسترش شبكه هاي گازرساني در استان كردستان و با توجه به شرايط ويژه آن نیز قابل مشاهده و نشان از خلاقيت و نوآوري دارد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/07 - ١٠:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 294