صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

دریافت گواهینامه انطباق معيار مصرف انرژي از سوی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از دریافت " گواهینامه انطباق معيار مصرف انرژي براساس استاندارد ISIRI-14156 " به همت و تلاش شبانه روزی كاركنان متخصص این شرکت در زمينه مديريت انرژي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی افزود : دریافت این گواهینامه نيازمند برنامه ريزي سيستماتيك، استفاده صحيح و منطقي از انرژي، كاهش ضايعات، حداقل كردن هزينه ها و بهای تمام شده محصولات بوده كه این موفقیت برای سومین سال متوالی با همكاري همه اركان سازماني توام با رعايت اصول سه گانه شامل : جلوگيري از اتلاف انرژي، جلوگيري از نشت انرژي و جلوگيري از اسراف و استفاده غيرمنطقي در شركت  پالايش گازسرخون و قشم تجلي يافته است .

وی در راستای توسعه پايدار و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ صرفه جویی در سطح جامعه اظهار داشت: متخصصان و کارشناسان توانمند این شرکت توانستند با استعانت به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در زمینه اجراي قانون اصلاح الگوي مصرف و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و با بهرگیری از فرصت های بوجودآمده ، تعهد عملي خود را در زمینه صرفه جویی در بخش انرژی ایفا کنند.

در خاتمه، مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از کارشناس ارشد مدیریت انرژی و همدلي و مشاركت فعال همکاران و همه دست اندرکاران در بخش های مختلف سازمان به جهت کسب این رویداد مهم در سطح کشور تشکر و قدردانی کرد.          

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/11/30 - ١١:١٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 408